Piotr Łosowski

Doktor Piotr Łosowski, właściciel gabinetu i absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie stomatologii. Ukończył szereg specjalistycznych kursów, w tym Curriculum Implantologiczne certyfikowane przez DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie) oraz Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach branżowych, co pozwala mu na aktualizowanie wiedzy i wymianę doświadczeń z innymi ekspertami.

Doktor Piotr zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów, a w szczególności specjalizuje się w protetyce, stomatologii estetycznej oraz implantologii.

Poza swoją profesją doktor Piotr jest aktywnym sportowcem, ze szczególnym zainteresowaniem kolarstwem szosowym. W tej dyscyplinie może poszczycić się między innymi tytułem Mistrza Polski Lekarzy w swojej kategorii w 2023 roku. Jego pasja i determinacja w sporcie przenoszą się również na profesjonalne podejście do pracy z pacjentami. Zarówno w gabinecie, jak i w chwilach wolnych od pracy, doktor Piotr lubi posłuchać dobrej muzyki.