Paweł Pawłowicz

Doktor Paweł Pawłowicz, chirurg stomatologiczny w naszym gabinecie. Specjalizuje się w implantologii i ekstrakcjach zębów, szczególnie w skomplikowanych przypadkach. Jego edukacja w dziedzinie stomatologii rozpoczęła się na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Dodatkowe umiejętności zdobył na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem, gdzie ukończył Curriculum Implantologiczne.

Doktor Paweł konsekwentnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach, co pozwala mu na bieżąco śledzić najnowsze trendy i technologie stomatologiczne. Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie oprócz pracy w zespole onkologicznym prowadzi zajęcia ze studentami Stomatologii. Oprócz tego działa naukowo i jest w trakcie realizacji doktoratu.

Poza pracą zawodową doktor Paweł ma wiele zainteresowań. Pasjonuje się podróżami, co pozwala mu odkrywać nowe kultury. Ponadto bardzo lubi dobrą muzykę, w szczególności rockową. Doktor Paweł jest również miłośnikiem sztuk walki, co przekłada się na samodyscyplinę i wytrwałość w pracy zawodowej.